Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Pętla indukcyjna dla klientów urzędu już działa!

25-11-2020 21:13 | Autor: red.
W urzędzie dzielnicy Ursynów zakończył się montaż urządzeń wspierających osoby korzystające z aparatów słuchowych. Na czterech stanowiskach została zainstalowana pętla indukcyjna. Koszt montażu to 11 808 zł. Jest to kolejne udogodnienie dla klientów urzędu, tak aby każda wizyta była jak najbardziej komfortowa.

- Od lat wdrażamy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym dla każdego mieszkańca współpraca z urzędem jest wygodna. W marcu br. udostępniliśmy klientom powiększalnik, a teraz zainstalowaliśmy urządzenia wspierające osoby korzystające z aparatów słuchowych. Sądzę że jesteśmy jednym z najbardziej przyjaznych i dostępnych urzędów w Warszawie – mówi zastępca burmistrza Klaudiusz Ostrowski.

Dla komfortu klientów urzędu pętla indukcyjna znajduje się przy dwóch stanowiskach obsługi (stanowisko nr 7 raz nr 22), przy informacji głównej oraz w okienku kasowym nr 4. System jest bezobsługowy, nie ma potrzeby każdorazowej zmiany jego ustawień ani kalibracji. Aby skorzystać z pętli indukcyjnej, należy przełączyć aparat słuchowy na program indukcyjny.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA