Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-4°

Było świątecznie i było LEGO

12-12-2018 21:33 | Autor: red.
W dniu 9 grudnia Arena Ursynów zamieniła się w klockowy zawrót głowy. Na Ursynowskie Mikołajki z klockami Lego przybyło mnóstwo dzieci z rodzicami.    Był Mikołaj, ponad 1 mln klocków, prezenty, konkursy, gry, teatrzyk i wiele innych atrakcji, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Organizatorem Ursynowskich Mikołajek był Urząd Dzielnicy Ursynów.

– Ursynowskie Mikołajki to wydarzenie, podczas którego co roku bawią się całe rodziny. Także tym razem przez kilka godzin Arenę Ursynów wypełniły atmosfera radości, świąteczny nastrój i świetna zabawa. Ponadto 1500 dzieci obecnych na naszej imprezie otrzymało podarunki. Mam nadzieję, że jest to tylko zapowiedź wspaniałych prezentów, które będą czekać pod choinką na najmłodszych mieszkańców Ursynowa – powiedział pod koniec wydarzenia zastępca burmistrza Bartosz Dominiak.

Wróć

Inne artykuły

Tydzień projektowy Erasmus+ w XLIX LO XLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Johanna Wolfganga Goethego od 1 września 2017 roku uczestniczy w Projekcie Erasmus+ Aktorstwo i Teatr w Europie - nowatorska ścieżka edukacji.
Budowa przedłużenia ulicy Woronicza Budowa ulicy Woronicza na odcinku od ul. Etiudy Rewolucyjnej do ul. Żwirki i Wigury realizowana jest planowo. Trwa od sierpnia 2018 r. na podstawie wydanej przez Prezydenta m.st. Warszawy decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej (ZRID) z dnia 21.12.2017 r.
Konkurs "Katyń. Prawda i Pamięć" W piątek 15 marca w Młodzieżowym Domu Kultury Mokotów odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "Katyń. Prawda i Pamięć". Konkurs organizowany był przez NSZZ Solidarność w celu upamiętnienia 79. rocznicy Zbrodni Katyńskiej.
Święto Szkoły w LXV LO Wieloletnią tradycją LXV Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Bema są organizowane w marcu każdego roku Święta Szkoły, w czasie których szkolna społeczność wspólnie z zaproszonymi gośćmi przeżywa ten wyjątkowy dzień. Co roku szkoła gości wybitne osobistości, nieprzeciętnych patriotów, artystów oraz naukowców, a także absolwentów liceum.