Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza pogoda

Sprawdź pogodę na 7 dni
-1°
-4°

Było świątecznie i było LEGO

12-12-2018 21:33 | Autor: red.
W dniu 9 grudnia Arena Ursynów zamieniła się w klockowy zawrót głowy. Na Ursynowskie Mikołajki z klockami Lego przybyło mnóstwo dzieci z rodzicami.    Był Mikołaj, ponad 1 mln klocków, prezenty, konkursy, gry, teatrzyk i wiele innych atrakcji, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Organizatorem Ursynowskich Mikołajek był Urząd Dzielnicy Ursynów.

– Ursynowskie Mikołajki to wydarzenie, podczas którego co roku bawią się całe rodziny. Także tym razem przez kilka godzin Arenę Ursynów wypełniły atmosfera radości, świąteczny nastrój i świetna zabawa. Ponadto 1500 dzieci obecnych na naszej imprezie otrzymało podarunki. Mam nadzieję, że jest to tylko zapowiedź wspaniałych prezentów, które będą czekać pod choinką na najmłodszych mieszkańców Ursynowa – powiedział pod koniec wydarzenia zastępca burmistrza Bartosz Dominiak.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA