Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-4°

Było świątecznie i było LEGO

12-12-2018 21:33 | Autor: red.
W dniu 9 grudnia Arena Ursynów zamieniła się w klockowy zawrót głowy. Na Ursynowskie Mikołajki z klockami Lego przybyło mnóstwo dzieci z rodzicami.    Był Mikołaj, ponad 1 mln klocków, prezenty, konkursy, gry, teatrzyk i wiele innych atrakcji, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Organizatorem Ursynowskich Mikołajek był Urząd Dzielnicy Ursynów.

– Ursynowskie Mikołajki to wydarzenie, podczas którego co roku bawią się całe rodziny. Także tym razem przez kilka godzin Arenę Ursynów wypełniły atmosfera radości, świąteczny nastrój i świetna zabawa. Ponadto 1500 dzieci obecnych na naszej imprezie otrzymało podarunki. Mam nadzieję, że jest to tylko zapowiedź wspaniałych prezentów, które będą czekać pod choinką na najmłodszych mieszkańców Ursynowa – powiedział pod koniec wydarzenia zastępca burmistrza Bartosz Dominiak.

Wróć

Inne artykuły

Drony wykryją nielegalne paleniska Stolica zaostrza walkę ze smogiem i trucicielami. Funkcjonariusze Straży Miejskiej zostali wyposażeni w drony wykrywające miejsca spalania szkodliwych substancji. Nowe urządzenia przyspieszą kontrole i umożliwią interwencję w trudno dostępnych miejscach. Przewidziane są też dodatkowe patrole.
Jak warszawiacy oceniają swoje miasto? Warszawiacy lubią swoje miasto. Doceniają, że jest bezpieczne, dba o zieleń i jest przyjazne rowerzystom. Podkreślają wysoką jakość i rzetelność informacji o życiu w stolicy i wystawiają wysokie oceny komunikacji miejskiej.
100 litrów krwi na 100-lecie odzyskania niepodległości W 2018 r. comiesięczne zbiórki organizowane w Urzędzie Dzielnicy Ursynów przez Klub Honorowych Dawców Krwi „Krewki Ursynów” pod hasłem „Patriotyzm mam we krwi - oddaję krew honorowo. 100 litrów krwi na 100-lecie odzyskania niepodległości” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem Ursynowian.
Nowa twarz w ursynowskim samorządzie Rozmawiamy z wiceburmistrzem Ursynowa Jakubem Berentem.