Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-4°

Choinka w urzędzie i przed urzędem

12-12-2018 21:36 | Autor: red.
W czwartek (6 grudnia), w Mikołajki, przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów od strony Al. KEN rozbłysła wielka, jedenastometrowa choinka oświetlona diodami LED.

Również tego dnia gwiazdami rozbłysła wieża ratusza i ściana od strony ulicy Gandhi. W zapaleniu choinki wzięli udział przedstawiciele Zarządu Dzielnicy Ursynów, licznie zgromadzeni mieszkańcy dzielnicy oraz urzędnicy.

We wtorek (11 grudnia) w holu głównym Urzędu  Dzielnica Ursynów   przez dzieci z Przedszkola nr 126 "Zaczarowane Podwórko", została ubrana Biało-Czerwona Choinka Oświatowa. Wspaniałe ozdoby w patriotycznych barwach wykonały dzieci i młodzież z ursynowskich szkół i przedszkoli. Dzieciom dzielnie pomagał  burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Wróć

Inne artykuły

Drony wykryją nielegalne paleniska Stolica zaostrza walkę ze smogiem i trucicielami. Funkcjonariusze Straży Miejskiej zostali wyposażeni w drony wykrywające miejsca spalania szkodliwych substancji. Nowe urządzenia przyspieszą kontrole i umożliwią interwencję w trudno dostępnych miejscach. Przewidziane są też dodatkowe patrole.
Jak warszawiacy oceniają swoje miasto? Warszawiacy lubią swoje miasto. Doceniają, że jest bezpieczne, dba o zieleń i jest przyjazne rowerzystom. Podkreślają wysoką jakość i rzetelność informacji o życiu w stolicy i wystawiają wysokie oceny komunikacji miejskiej.
100 litrów krwi na 100-lecie odzyskania niepodległości W 2018 r. comiesięczne zbiórki organizowane w Urzędzie Dzielnicy Ursynów przez Klub Honorowych Dawców Krwi „Krewki Ursynów” pod hasłem „Patriotyzm mam we krwi - oddaję krew honorowo. 100 litrów krwi na 100-lecie odzyskania niepodległości” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem Ursynowian.
Nowa twarz w ursynowskim samorządzie Rozmawiamy z wiceburmistrzem Ursynowa Jakubem Berentem.