Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-4°

Juniorzy KS Metro z wicemistrzostwem Mazowsza!

13-02-2019 20:30 | Autor: MK
W miniony weekend – od 8 do 10 lutego, młodzi siatkarze KS Metro Warszawa, pod wodzą trenera Jacka Jankowskiego oraz trenerki Adriany Jankowskiej, walczyli w Radomiu na turnieju finałowym o Mistrzostwo Mazowsza juniorów. Efektem tych zmagań był zdobyty tytuł wicemistrza w tej kategorii wiekowej.

Aby tego dokonać, juniorzy Metra musieli pokonać w dwóch dobrych i pełnych walki spotkaniach MKS MDK Warszawa i RCS Czarni Radom.

Ostatecznie jednak w niedzielnym meczu finałowym, który decydował o zwycięstwie w całym turnieju, siatkarze z Ursynowa ulegli bardzo dobrze dysponowanym zawodnikom z Woli – MOS Wola Warszawa.

– Z całego turnieju wyciągamy wnioski do dalszej pracy między kolejnymi etapami kwalifikacji do Mistrzostw Polski, bo już w środę dowiemy się z kim przyjdzie Nam się zmierzyć w ćwierćfinale Mistrzostw Polski! Nie zwieszamy głów, tylko ostro pracujemy dalej! – mówi Adriana Jankowska, trenerka drużyny juniorów KS Metro Warszawa.

Choć zawodnikom KS Metro Warszawa nie udało się obronić tytułu “Mistrza”, który rok temu wywalczyli ich starsi koledzy, to tegoroczny wynik również należy zaliczyć do sukcesów tej drużyny. Srebrny medal to świetna motywacja do dalszej pracy i walki na kolejnym etapie zmagań o mistrzostwo Polski juniorów.

Drużyna KS Metro Warszawa wystąpiła w Turnieju Finałowym o Mistrzostwo Mazowsza w składzie: Bartłomiej Zieliński (kapitan), Aleksander Winiarski, Mateusz Jaszczuk, Jakub Gaweł, Robert Piekarz, Damian Broszko, Michał Gaweł, Adrian Gwardiak, Jakub Sutryk, Piotr Wójcik, Radosław Rumiński, Mateusz Cackowski, Michał Gregorowicz, Jakub Sakowski, Adam Jusiński, Igor Assendi, Paweł Jerke, Kacper Rybarczyk, Bruno Puczko-Szymański, Sebastian Lisicki i Michał Januszewski.

Ćwierćfinał Pucharu Polski juniorów z udziałem zawodników warszawskiego Metra zaplanowany jest od 21 do 24 lutego. Rywalizacja odbędzie się w dwóch grupach po trzy zespoły w każdej.

Wróć

Inne artykuły

E-parkowanie zaoszczędzi czas kierowców Kierowcy będą mogli szybciej znaleźć miejsce do zaparkowania w centrum Warszawy. Drogowcy ogłosili dialog konkurencyjny na wprowadzenie systemu informacji parkingowej. Mobilna aplikacja obejmie aż 30 tys. miejsc postojowych i będzie jednym z pierwszych takich systemów na świecie
Kredyt na lewe papiery Policjanci z mokotowskiego wydziału przestępczości gospodarczej zatrzymali i przedstawili zarzut wyłudzenia kredytu Magdalenie P. Kobieta tłumaczyła się, że zaciągnęła pożyczkę w kwocie około 50.000 zł na spłatę innych kredytów, za namową byłego partnera. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd.
#StopPrzedeptom – zgłoszenia tylko do końca kwietnia Tylko do końca kwietnia trwa akcja #StopPrzedeptom, której celem jest poprawa estetyki przestrzeni publicznej Ursynowa. Chodzi o doprowadzenie do likwidacji przedeptów poprzez zastąpienie ich chodnikami lub poprzez odtworzenie trawników.
Dorożkarnia z certyfikatem Miejsca Aktywności Lokalnej Na Siekierkach fajnie jest. Wieloletni mieszkańcy dobrze o tym wiedzą. Od blisko 20 lat, czyli od czasu, kiedy Dorożkarnia pojawiła się tutaj (pierwsza siedziba to ul. Kątna), obserwujemy jak osiedle się zmienia. Niezwykłą wartością i wciąż odkrywanym potencjałem są jego Mieszkańcy.