Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-4°

ODWIEDZINY TEŚCIOWEJ

06-03-2019 21:11 | Autor: Wojciech Dąbrowski
Kartka z kalendarza: 4 marca - imieniny Kazimierza, 5 marca – Dzień Teściowej.

Odwiedziła raz teściowa Kazimierza,

Siedzi miesiąc i wyjeżdżać nie zamierza.

Więc pan Kazio coraz bardziej był wkurzony,

Nie wytrzymał. W końcu zwraca się do żony:

 

Co tu robić? Wiem! Pokłóćmy się przy mamie,

Ja coś powiem, ty zarzucisz mi, że kłamię.

Gdy opowie się za tobą, ja przegonię,

Ty wygonisz, jeśli stanie po mej stronie.

 

I tak kłócą się i kłócą od śniadania.

- A mamusia - mówią - nie ma swego zdania?

Lecz nie takiej odpowiedzi chcieli od niej.

- Mam, lecz chcę tu jeszcze pobyć dwa tygodnie.

 

© MKWD (Muzyczny Kabaret Wojtka Dąbrowskiego)

Wróć

Inne artykuły

E-parkowanie zaoszczędzi czas kierowców Kierowcy będą mogli szybciej znaleźć miejsce do zaparkowania w centrum Warszawy. Drogowcy ogłosili dialog konkurencyjny na wprowadzenie systemu informacji parkingowej. Mobilna aplikacja obejmie aż 30 tys. miejsc postojowych i będzie jednym z pierwszych takich systemów na świecie
Kredyt na lewe papiery Policjanci z mokotowskiego wydziału przestępczości gospodarczej zatrzymali i przedstawili zarzut wyłudzenia kredytu Magdalenie P. Kobieta tłumaczyła się, że zaciągnęła pożyczkę w kwocie około 50.000 zł na spłatę innych kredytów, za namową byłego partnera. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd.
#StopPrzedeptom – zgłoszenia tylko do końca kwietnia Tylko do końca kwietnia trwa akcja #StopPrzedeptom, której celem jest poprawa estetyki przestrzeni publicznej Ursynowa. Chodzi o doprowadzenie do likwidacji przedeptów poprzez zastąpienie ich chodnikami lub poprzez odtworzenie trawników.
Dorożkarnia z certyfikatem Miejsca Aktywności Lokalnej Na Siekierkach fajnie jest. Wieloletni mieszkańcy dobrze o tym wiedzą. Od blisko 20 lat, czyli od czasu, kiedy Dorożkarnia pojawiła się tutaj (pierwsza siedziba to ul. Kątna), obserwujemy jak osiedle się zmienia. Niezwykłą wartością i wciąż odkrywanym potencjałem są jego Mieszkańcy.