Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza pogoda

Sprawdź pogodę na 7 dni
-1°
-4°

Ul. Rosoła już przejezdna

12-12-2018 21:37 | Autor: red.
W środę (12 grudnia) o godzinie 20.00 spółka Fal-Bruk w porozumieniu z właściwymi służbami miejskimi i w obecności pracowników Urzędu Dzielnicy Ursynów wprowadziła nową organizację ruchu na ul. Rosoła. Obecnie ruch jest możliwy dwoma jezdniami, również w kierunku Centrum na nowej jezdni (2 pasami).

Jednocześnie uruchomiona została sygnalizacja świetlna Wąwozowa/Relaksowa/Rosoła. Dalsze prace modernizacyjne zostaną podjęte na wiosnę.

– Dziś zakończyły się trwające od kilku tygodni utrudnienia, które były związane z budową i koniecznością wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu. Dzięki zaangażowaniu urzędu czasowa organizacja ruchu została wdrożona w możliwie krótkim terminie i cieszę się że nowa jezdnia w kierunku Centrum została już wykonana w całości. W przyszłym roku czeka nas modernizacja fragmentu istniejącej już jezdni ul. Rosoła oraz parkingów ale najważniejsze prace za nami – mówi burmistrz Robert Kempa.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA