Równie intensywnie przebiegały Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie ziemnym, które w dniach 14-17 maja rozgrywano w Łodzi. Reprezentanci SGGW zmierzyli się tam z najlepszymi drużynami akademickimi z całej Polski. Po wielu wymagających spotkaniach, pełnych emocjonujących wymian i wyrównanej walki, nasi zawodnicy uplasowali się na miejscach XIII-XVI w klasyfikacji końcowej turnieju. Choć rywalizacja była niezwykle trudna, drużyna pokazała ogromne zaangażowanie, sportowego ducha oraz determinację w każdym meczu.
Sportowych emocji nie zabrakło również 17 maja na Obiektach Sportowych SGGW przy ulicy Ciszewskiego 10, gdzie rozegrano finały Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w tenisie stołowym. W zawodach udział wzięło 32 najlepszych zawodników ze wszystkich rzutów. Aleksandra Bogacka pokazała wysoki poziom zajmując powalające I miejsce w klasyfikacji kobiet a zespół pań z AZS SGGW zajął I miejsce w klasyfikacji drużynowej. W tym samym czasie odbywały się także AMWiM w lekkiej atletyce na Hali Lekkoatletycznej AWF, w żeglarstwie w Zegrzu (WAT) oraz siatkówce plażowej w Monta Beach Volley Club przy ulicy Zaruskiego 12 w Warszawie.