Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Na Ursynowie będzie całodobowa apteka

18-09-2019 22:12 | Autor: red.
Na Ursynowie ponownie będzie apteka czynna całą dobę. Rozpocznie pracę 1 października. To efekt wspólnych działań Urzędu Dzielnicy Ursynów oraz radnych Karoliny Mioduszewskiej i Pawła Lenarczyka. Apteka znajduje się przy ul. Gandhi 35 (wejście od ul. Polskie Drogi).

– Po tygodniach rozmów i spotkań z przedstawicielami branży farmaceutycznej skutecznie rozwiązaliśmy problem. Na Ursynowie znowu będzie całodobowa apteka – mówi zastępca burmistrza Jakub Berent.

Poprzednia apteka zakończyła całodobową działalność na początku maja. Na początku czerwca Paweł Lenarczyk, zaalarmowany sygnałami zaniepokojonych mieszkańców, rozpoczął akcję zbierania podpisów pod petycją.

– Realizujemy prośbę ponad tysiąca mieszkańców dzielnicy, którzy podpisali petycję Otwartego Ursynowa dotyczącą możliwości korzystania na Ursynowie z apteki otwartej całą dobę – mówi radny Paweł Lenarczyk.

– W tak dużej dzielnicy jak Ursynów bez wątpienia potrzebne jest miejsce, gdzie przez całą dobę można nabyć potrzebne leki. Choroba przecież nie wybiera godziny – dodaje radna Karolina Mioduszewska.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA