Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

„Noc na Ziemi” w DKF

08-06-2022 22:17 | Autor: AW
Dyskusyjny Klub Filmowy „Dom Sztuki” spotyka się po raz ostatni przed wakacjami podczas seansu kultowego filmu „Noc na Ziemi” w reż. Jima Jarmuscha. Grupa filmowych entuzjastów z Wiolinowej 14 liczy już blisko 80 członków. Nadal większość tegorocznych spotkań przed nami i wciąż istnieje możliwość dołączenia do wciąż rozrastającego się ursynowskiego DKFu.

W czwartek o godz. 19.00 – tak jak przed blisko trzydziestu laty podczas legendarnego przeglądu twórczości Jima Jarmuscha – obejrzymy jeden z jego najgłośniejszych filmów reżysera w wersji po rekonstrukcji cyfrowej. Prelekcję przed pokazem wygłosi filmoznawca Andrzej Bukowiecki, on też prowadzi dyskusję po filmie.

Kolejne pokazy DKFu będą organizowane już po wakacjach, dwa razy w miesiącu od września do listopada w wybrane czwartki o 19:00 w Domu Sztuki SMB „Jary” (ul. Wiolinowa 14, stacja metra Ursynów).

W ramach karnetu, który kosztuje 45 złotych, do obejrzenia jest nadal 7 wyselekcjonowanych filmów – zarówno nowych ambitnych propozycji repertuarowych, jak i filmowej klasyki. Karnet można nabyć online przez platformę Biletyna (odbiór z dowodem zakupu w kasie Domu Sztuki) lub bezpośrednio w kasie Domu Sztuki, na pół godziny przed seansami repertuarowymi. Zgodnie z zasadami obowiązującymi w DKF-ach, nie ma sprzedaży biletów na pojedyncze pokazy. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej oraz Facebooku Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy”, które jest organizatorem tej edycji DKF-u, a także na stronie i w mediach społecznościowych Domu Sztuki.

Projekt został sfinansowany z Funduszu Edukacji Kulturalnej m. st. Warszawy na rok 2022.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA