Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Dowiedz się więcej o ciasteczkach cookie klikając tutaj

Reprezentanci AZS SGGW odnieśli kolejne sukcesy

27-05-2026 20:21 | Autor: Julia Długołęcka
Podczas Akademickich Mistrzostw Polski (AMP) w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w dniach 21-24 maja studenci rywalizowali w wielu konkurencjach, między innymi w biegach, skoku w dal czy pchnięciu kulą, pokazując wysoki poziom sportowy oraz ogromne zaangażowanie.

Na podium w klasyfikacji uczelni społeczno-przyrodniczych (USP) stanął Michał Pajdas, który wywalczył II miejsce w pchnięciu kulą. Duży sukces odniosła również sztafeta AZS SGGW, w składzie Mateusz Zając, Kacper Krupa, Wiktoria Szymańska i Martyna Soszyńska, zdobywając II miejsce w typie USP.

W dniach 18-21 maja w Wilkasach odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w żeglarstwie, a 24 maja Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w tenisie stołowym, w których również nie zabrakło reprezentantów AZS SGGW. Z kolei 25 maja rozpoczęły się półfinały AMP w piłce nożnej mężczyzn, w których nasi zawodnicy nadal dają z siebie wszystko i walczą o awans do finałów.

Wróć