Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

TESCO odejdzie, Echo pozostanie

19-09-2019 16:30 | Autor: mp
Co najmniej od kilku tygodni wiadomo, że hipermarket TESCO, mieszczący się na Kabatach, nie tylko nie zrealizuje projektu rozbudowy do poziomu na miarę Galerii Mokotów, ale całkiem wycofa się z dzielnicy Ursynów.

Grunty po nim odziedziczy firma Echo Investment, potężny deweloper, który zbudował w Warszawie m. in. Babka Tower i piękny gmach Centrum Olimpijskiego przy Wybrzeżu Gdyńskim. Tesco jeszcze przez pewien czas pozostanie u zbiegu al. KEN i Wąwozowej, a później powstanie tam kompleks handlowy bez tak wielkiej hali głównej, za to z większą liczbą pojedynczych sklepów, a obok tego staną budynki mieszkaniowe.

Czy nowa formuła usługowa przypadnie ursynowianom do gustu, czas pokaże. Wszystko wskazuje jednak, że rezygnacja z pierwotnego planu zbudowania potężnej galerii handlowej wyjdzie całej dzielnicy na dobre.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA